Odpowiedz 
Spell Utamo exori, command lowdamagemode
04-08-2012, 06:31 AM
Spell Utamo exori, command lowdamagemode
Jak zmienic moc dzialania czaru Utamo exori z 3x na 2x mniejsze obrazenia? Glownie chodzi mi o komende lowdamagemode, jak ja edytowac lub dodac kolejna podobna dla innego czaru?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2012, 07:56 AM
RE: Spell Utamo exori, command lowdamagemode
Cześć,
Odpowiem na Twoje pytanie a mianowicie: otwórz folder spells w swoim databagu, następnie udaj się do folderu instant, wyszukaj pilk "utamo exori.lua" i w tym pliku znajduję się takowa linijka: "lowDamageMode(cid,30,x)" zmień x (to wartość procentowa) na dowolnie ustawioną przez siebie wartość zapisz plik i zrestartuj/ użyj komendy przeładowującej czary.
Jeżeli chcesz utworzyć nowy czar o działaniu podobnym do działania czaru utamo exori, zrób kopie ww pliku lua, zmień nazwę na inkantacje nowego czaru i zmień parametry, które podałem wcześniej. Nastepnie cofnij się do folderu "spells" edytuj plik spells.xml dodając w dowolnym miejscu (aczkolwiek polecam Ci dodanie tego zgodnie z kolejnością w układzie czarów) taką linijkę :
Nazwa czaru" words="inkantacja (czyli nazwa pliku, który podałeś w folderze instant)" maglv="Wymagany poziom magiczny do użycia czaru" PACC="Czy gracz musi mieć Pacc (1-tak , 0- nie)" mana="Ile many zużywa czar" exhaust="Zmeczenie (1000 = 1 sek)" exhaust_attack="Zmeczenie na czary ofensywne" exhaust_healing="Zmeczenie na czary defensywne (leczenie)" enabled="1">

Vocation to profesje, które mogą używać danego czaru

Zapisujesz plik, restartujesz serwer i sprawdzasz poprawność działania.
Tyle ode mnie
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości