Odpowiedz 
Nie działają skrypty
19-03-2012, 03:24 PM
Nie działają skrypty
Witam. Na RonBot nie dzialaja Skrypty, robie dokładnie jak jest napisane w folderze, "Reloaditem;9;4094" i nie dziala;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2012, 12:09 PM
RE: Nie działają skrypty
(19-03-2012 03:24 PM)Taishi napisał(a):  Witam. Na RonBot nie dzialaja Skrypty, robie dokładnie jak jest napisane w folderze, "Reloaditem;9;4094" i nie dziala;/

Witam,
Czy masz otwarty plecak zawierajacy przedmiot o ID 4094? Czy to ID jest na pewno poprawne? Mozesz to sprawdzic przeciagajac przedmiot na pole do wpisywania tekstu (np. w konsoli).
24-03-2012, 09:46 PM
Tak wszystko mam dobre ;/ A i kiedy boce na innym ots i mam ustawioną opcje na uhanie i sima to spamuje sima i pada ;/
27-03-2012, 11:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2012 11:22 AM przez Nakeib.)
Witam,

Możesz przesłać screeny z ustawień okna Bota? Istnieje również możliwość, że aktualizacja została z jakiś przyczyn źle ściągnięta i plik ze skryptem jest uszkodzony. W takiej sytuacji można wymazać plik scripts\reloaditem.script i ponownie uruchomić klienta.

EDIT: Znalazłem błąd w skryptach, który mógł powodować złe działanie przeładowywania. Został on usunięty. Przepraszam za problemy i proszę o przetestowanie skryptu w wolnym czasie.

Pozdrawiam,
Adam Czupryna
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości