Odpowiedz 
Bot nie zbiera loota / nie otwiera ciała
18-03-2012, 03:41 PM
Bot nie zbiera loota / nie otwiera ciała
Witam,
O to co zrobiłem: wybrałem loot do zbierania (gold coins), wybrałem plecak który był otwarty, wyznaczyłem waypointy. Bot robi wszystko po za otwieraniem dedów i zbieraniu loota. Jak to naprawić? Ofc. zatwierdziłem przyciskiem apply
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2012, 11:58 AM
RE: Bot nie zbiera loota / nie otwiera ciała
(18-03-2012 03:41 PM)pioncz napisał(a):  Witam,
O to co zrobiłem: wybrałem loot do zbierania (gold coins), wybrałem plecak który był otwarty, wyznaczyłem waypointy. Bot robi wszystko po za otwieraniem dedów i zbieraniu loota. Jak to naprawić? Ofc. zatwierdziłem przyciskiem apply

Witam,
Mozesz napisac cos wiecej na temat ustawien bota? Czy masz zaznaczone pole "Sprawdz cialo"? Czy atakujesz w zwarciu czy na dystans? Jezeli na dystans, to czy masz zaznaczone pole "Przejdz do ciala"?
24-03-2012, 11:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2012 12:01 PM przez pioncz.)
Zaraz przetestuję wersję v0.3.0a i napiszę czy problem się naprawił. Było ustawione wszystko po za jedzeniem z ciała.
Też nie działa. Ek expi na frost dragonach. Zabija je też z exori sim'a, leczy się uhami, używa manasów. Ma ustawione waypointy i biega po mapie. Dodałem wszystkie opcje w cave bocie: Loot bag: 3. Otwarty, Itemy do zbierania: gold (id widoczne w okienku obok), jedzenie z ciała ustawione na dragon hamy i mushroomy. Co robię nie tak?
27-03-2012, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2012 11:23 AM przez Nakeib.)
Witam,

Wszystko robisz dobrze. Natomiast ja znalazłem błąd, który powodował dysfunkcję podstawowych funkcji bota. Został on usunięty. Przepraszam za pomyłkę. Proszę przetestować bota w wolnym czasie.

Pozdrawiam,
Adam Czupryna
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości