Odpowiedz 
Pozycjonowanie stron internetowych
02-02-2012, 07:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2012 07:16 PM przez ravcoo.)
Post: #1
Pozycjonowanie stron internetowych
Gwałtowny wzrost Internautów w Polsce jak i na świecie skłania coraz więcej firm do dywersyfikacji swojej działalności. Obecnie prawie 60% gospodarstw domowych w Polsce jest podłączonych do Internetu. Wcześniej czy później jesteśmy więc zmuszeni do rozpoczęcia działań zmierzających do pozyskania klientów poprzez sieć.

Niestety, po założeniu strony lub wizytówki naszej firmy napotkamy kolejny problem. Firm o podobnej do nas działalności jest już wiele, a na naszą stronę Internauci nie mogą trafić. Dlaczego tak się dzieje? Otóż w większości przypadków jesteśmy niewidoczni w wyszukiwarce. Jak ma do nas trafić klient, gdy wyszukując konkretne usługi natrafia tylko na witryny konkurencji?

Rozwiązanie tego problemu przyszło z czasem. Około 2009 r. na polskim rynku zaczęły pojawiać się oferty promowania stron internetowych w wyszukiwarce Google. Obecnie przyjęło się mówić o tego typu usłudze jako "pozycjonowanie". Od tego czasu powstało wiele firm i agencji, które znalazły w pozycjonowaniu szansę na łatwy zarobek. Bazując na niewiedzy klientów tworzyli oferty, które w sposób nieuczciwy wiązały klienta z firmą. RonIT, który ma już 3-letnie doświadczenie na tym polu stara się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. W promowaniu Waszych stron stosujemy metody zgodne z wytycznymi Google. Nie spamujemy i nie stosujemy niebezpiecznych metod, grożących banem lub nałożeniem filtru. Dobrym przykładem złego pozycjonowania była nie tak dawna afera z karami dla takich stron jak "Ceneo" czy "Nokaut". Wyszukiwarki te stosując nieetyczne metody pozycjonowania doprowadziły się do utraty płynności finansowej. My w przeciwieństwie do innych wykorzystujemy tylko skuteczne i gwarantujące sukces metody.

RonIT pragnie zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług. Na pozycjonowanie udzielamy 50% rabatu. Pokaż nam swoją dotychczasową umowę na pozycjonowanie a my damy ci o połowę tańszą usługę. Doświadczenie oraz ilość serwisów, które wypromowaliśmy skłaniają nas do tezy, że obecnie jesteśmy w stanie wypozycjonować każdą witrynę i dla każdego. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz polegał na fachowcach, czy na nieprofesjonalnych i niedoświadczonych pozycjonerach, którzy mogą twojej stronie jedynie zaszkodzić.

Zapraszamy do kontaktu!

Z poważaniem,
Zespół RonIT
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości