Odpowiedz 
Jak zacząć?
25-12-2011, 04:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2012 02:30 PM przez mymain.)
Jak zacząć?
1.Dowiedz się dlaczego warto dzierżawić u nas serwer: OPIS NASZEJ OFERTY oraz przejrzyj listę najczęściej zadawanych pytań: LISTA PYTAŃ. Jeżeli posiadasz jakieś, których nie ma na liście - wyślij je na "jakub.czupryna@gmail.com".
2.Zarejestruj się na stronie ots.ronit.pl i zaloguj na nowo utworzonego użytkownika.
3.Zakup daną opcję serwerową: wejdź na stronę ZAMÓWIENIE PROJEKTU i wybierz interesującą Cię opcję serwerową.
4.Zapoznaj się z funkcjonowaniem Panelu Administracyjnego: PORADNIK VIDEO.
5.Zapoznaj się z podstawowymi komendami dostępnymi na serwerze: DOSTĘPNE KOMENDY.
6.Zapoznaj się z szeregiem poradników nt. konfiguracji serwera: PORADNIKI DOT. KONFIGURACJI SERWERA.
7.Poradnik dotyczący tego jak edytować mapę serwera znajdziesz tutaj: KONFIGURACJA EDYTORA MAP.
8.Wygeneruj swoją wersję klienta za pomocą której będziemy łączyli się z Naszym światem gry: GENERATOR KLIENTA.
9.Zalogowuj się do Naszego Panelu Administracyjnego, utworzyć sobie konto i postać, nadać jej uprawnienia Boga (ranga 1000): LOGOWANIE DO PANELU ADMINISTRACYJNEGO.
10.Włącz nasz serwer za pomocą klawisz "WŁĄCZ".
11.Zaloguj się za pomocą Naszych danych do gry! Od teraz jesteś Bogiem i możesz sterować swoim nowym światem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 05:29 PM
RE: Jak zacząć?
A pod jaka wersje jest w ogole ots? nie mozna go odpalic przez normalnego klienta Cipsoftu?
02-01-2012, 06:40 PM
Pliki dat i spr są zmienione, więc trzeba skorzystać z generatora klienta dla wersji: 8.6 lub 8.7.
03-01-2012, 02:47 PM
(02-01-2012 05:29 PM)Czesiek napisał(a):  A pod jaka wersje jest w ogole ots? nie mozna go odpalic przez normalnego klienta Cipsoftu?

Wersje "ots'a" zmieniamy w konfiguratorze projektu ( Panel Administracyjny ).

Adekwatnie do wyboru wersji dla ots'a generujemy sobie klienta.
Pamiętajmy że ip naszego ots'a to:

moj_ots.ots.pl a nie 49.234.....
27-01-2012, 08:18 PM
A ja chciałbym się spytać czy jest możliwość odpalenia Ron clienta pod 7.6 lub przerobienie mojego silnika aby działał pod tym klientem.
21-03-2012, 01:31 PM
(27-01-2012 08:18 PM)hato napisał(a):  czy jest możliwość odpalenia Ron clienta pod 7.6 lub przerobienie mojego silnika aby działał pod tym klientem.

"Nad dostosowaniem klienta do protokołu 7.6 będziemy się mocno zastanawiali, ale żadnych konkretów niestety nie jestem w stanie napisać. I tak mamy nad klientem sporo roboty, zważywszy na to, że programowaniem zajmuje się tylko jedna osoba."

Nakeib
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-12-2013, 04:51 PM
Jak Wygenerować klijenta
10-12-2013, 05:52 PM
I Jak dodać newsa na stronę , dlaczego nie mogę się zalogować do gry wyskakuje mi tak jak by serwer był pełen i były kolejki na serwerze,
Pomocy
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości