Odpowiedz 
RonIT - Profesjonalne rozwiązania programistyczne
07-09-2011, 01:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2011 05:36 PM przez mymain.)
Post: #1
RonIT - Profesjonalne rozwiązania programistyczne
[Obrazek: programming.jpg]Firma RonIT łączy grupę pasjonatów świata IT którzy wspólnymi siłami tworzą skuteczne rozwiązania informatyczne świadcząc swoje usługi na rynku od 2006 roku. Lata doświadczeń dają nam możliwości sprostania prawie każdemu zadaniu które dotyczy rozwiązań informatycznych. Współpracujemy z największymi firmami pośredniczącymi w płatnościach a nasze Data Center obsługiwane są przez firmę OVH. W naszym gronie znajdują się programiści posługujący się prawie wszystkimi popularnymi językami programowania począwszy od C++, C#, JAVE kończąc na WEB-owych językach programowania takich jak PHP czy RUBY. W naszej podstawowej ofercie znajdują się najbardziej popularne i powszechne systemy, jednak jeżeli masz zapotrzebowanie na coś specjalnego co nie zostało tutaj wyszczególnione zadaj nam pytanie, z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

W naszej głównej ofercie obecnie znajduje się możliwość uruchamiania prywatnych serwerów OTS opartych na najpopularniejszych publicznych silnikach OTS jak też na naszym autorskim silniku. Firma RonIT stworzyła także w pełni funkcjonalnego klienta gry który w chwili obecnej jest ciągle rozbudowywany i udoskonalany.

[Obrazek: http_logo.png]Kolejnym oferowanym przez nas produktem są strony internetowe oraz sklepy internetowe. Wypracowane przez lata doświadczenia pozwalają na stworzenie stron które są w prawidłowy sposób indeksowane przez największe wyszukiwarki internetowe na świecie co gwarantuje wysoką pozycję w zapytaniach dotyczących tematyki strony. Oferowane przez nas sklepy internetowe oferują możliwość definiowania szczegółowych danych dotyczących sprzedawanych przedmiotów, umożliwiają wspieranie różnych wersji językowych i/lub wersji walutowych. Ponadto oferują one możliwość pośrednictwa w płatnościach poprzez różne systemy płatności oraz integrację Państwa sklepów internetowych z największymi porównywarkami cenowymi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości