Odpowiedz 
Prywatne serwery OTS | Private OT Servers | Private Servers OT
03-01-2012, 02:47 PM
RE: Prywatne serwery OTS | Private OT Servers | Private Servers OT
Drodzy Użytkownicy,

1) Piszcie na e-mail: jakub.czupryna@gmail.com, jeżeli chcecie uzyskać odpowiedź w ciągu 24h (dni robocze), w innym wypadku nie miejscie pretensji do tego, że jej nie uzyskacie.

2) Co nie jest nie tak z tym generatorem klienta? Już chyba łatwiej się tego zrobić nie da, aplikacja generuje gotowy plik exe, który od razu przekierowuje na Wasze serwery i nie widzę tutaj żadnego problemu.

3) Wkrótce pojawi się wersje serwera do odpalenia na Waszych maszynach pod systemem Windows - będziecie mogli sobie zobaczyć mapę, skrypty, skonfigurować serwer u siebie, a dopiero później płacić i odpalać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 07:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2012 07:39 PM przez Danse Macabre.)
ja osobiście zrobiłem lekki Freestyle (z generatorem) ale się udało Wink Abadonia działała, szkoda tylko że nie ma możliwości wykupienia gotowego otsa tylko że z większą mapą (zdaję sobie sprawę że taki server byłby droższy ale mimo to wolałbym zapłacić więcej ale mieć na nim więcej zabawy i możliwości).

Pozdrawiam DM
11-01-2012, 03:01 PM
Mam parę pytań związanych z Waszym hostingiem :

1. Jeśli wezmę TFS Engine to czy będę miał dostęp do php admin?
2. Czy jest możliwosc wgrania własnego AAC, np. Gęsiora?
3. Jaki TFS jest u was brany pod uwagę, jeśli chodzi o dodanie tam swojej daty?
4. Czy serwer który chcę dodac musi byc pod Linuxa czy Windowsa?

Pozdrawiam,
Arts
20-02-2012, 04:27 AM
I'm sorry i used the google translator to facilitate hope is correct

Polish

Witam, pomogła wcześniej w worku na arenie serwerów osiągając dużą liczbę głównie Brazylijscy piłkarze byli bardzo dobrze, myślę, Pamiętam tylko nie jest w stanie uczestniczyć więcej rpor zmieniłem mój kraj, a teraz wrócił do Brazylii, z serwerem, takich jak pokemon mógł zrobić dużo pieniędzy w Brazylii, ale projekt musi być bardzo drogie, ale nie tylko z pokemon ale inny ATS również działa bardzo dobrze ... ma pewien margines cenie?

Jestem bardzo zainteresowany Myślę, że Pamiętam, że w ciągu jednego dnia prawie 100 zawodników ... i tutaj jest niesamowite dzięki rynku.

English

Hello, I helped earlier in the server arena pokemon a large number of mostly Brazilian players were doing very well, I guess I just remember not being able to participate more rpor I changed my country and now returned to Brazil, with a server such as pokemon could make lots of money in Brazil but the project must be very expensive, but not only with pokemon but another ATS also work very well ... has a margin of price?

I am very interested I think I could remember in one day nearly 100 players ... and here is an awesome market thanks.
03-03-2012, 09:34 AM
(31-12-2011 04:28 PM)Wini napisał(a):  A ja zakupiłem server ale administracja RONa Zamiast iść za ciosem i pomagać klientom poprostu liczy kaskę i ma wy****ne...Poradniki które zamieścili rozumieją tylko oni sami chyba...Wiele razy prosiłem o kontakt lecz bezskutecznie...

(03-01-2012 01:18 AM)Czesiek napisał(a):  Niestey ale mam to samoSmile Na odpowiedzi musze czekac po 1-2dni a pakiet kupilem na tydzien wiec all juz psu w du*e, konfiguracja servera troche wymaga czasu, patrząc na to, że dochodziłem do wszystkiego sam. A najwiekszy problem właśnie sprawia generator klienta, zamiast wrzucic jednego porzadnego klienta do gry+ip changer...
Pozdrawiam i niestety ale na krótszą mete odradzam brania silnika, chyba ze co najmniej na 3 miechy.

Nie wiem jak to było wczesiej ale odkad prowadze serwer jeśli mam problem zostaje on rozwiązany szybko
14-03-2012, 10:53 PM
Greetings from Venezuela and Spain
We are interested in using your services to set up an OT server for commercial use.

Because we would like to direct a Spanish-speaking public the said server, we would like to translate into Spanish the page offered in your service package, is this possible?
We are also interested in the possibilities of extending the payment platform, in order to receive transfer payments online,
credit card payment...(example: allopass) for players from outside of Poland.

Regarding the prices shown on your page, we want to know if the prices shown refer to the monthly payment, or the cost of opening the server. What would be the total costs? Do you accept PayPal as payment method?
24-03-2012, 09:43 PM
WItam mam problem .. chce zrobic restart postaci na serwerze .. usunąć je najlepiej tylko nie wiem jak a usuwanie 1000 postaci jest równe 8h .. niestety na waszej stronce trzeba je pojedyńczo usuwać .. Więc proszę podpowiedzcie mi jak to zrobić masowo Big Grin
28-03-2012, 11:45 AM
Problem został już chyba rozwiązany Smile
29-03-2012, 11:59 AM
Oczywiście że został. Dziękujemy za szybką pomoc Smile
23-04-2012, 06:08 PM
Witam, mam 2 problemy.
Jak zrobic skrzynke questowa (ze jak klikne to mi daje itemke)
A drugi problem jest z dp.. Zrobilem Depo, lecz nie idzie otworzyc go.

Napisalem w tym poscie, poniewaz nie moge zalozyc nowego (nie wiem czemu)..

Z gory dziekuje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości